HYGEA

Bidet s toaletní mísou využívající nemodernějšních technologií.

2 ks

Cena bez DPH:

49 339 Kč

Cena včetně DPH:

59 700 Kč

Elektronický bidet Hygea je výsledkem vývoje nejlepších korejských technologií a byl navržen tak, aby splňoval potřeby těch nejnáročnějších zákazníků. Jeho funkce byly pečlivě vybrány a optimalizovány tak, aby poskytovaly co největší komfort a účinnost. Tryska z nerezové oceli zajišťuje důkladnou hygienu, která je doplněna funkcí sušení. Funkce samovypouštění a odvápnění zajišťují větší hygienu a spolehlivost.

          

Inovativní systém

Integrovaný elektronický bidet Hygea je zcela nový systém složený z 5 částí - toaletní mísy, upevňovací desky, elektronického bidetu, pouzdra, ve kterém je uložen a záchodového prkénka. Jako celek pak tvoří to, co považujeme za nejfunkčnější a nejhygieničtější chytrou toaletu na trhu. Jednoduchý produkt, revoluční a zvláště pozorný k vlivu na životní prostředí. 

Hygea je nový koncept chytré toalety. Jednotku elektronického bidetu, lze velmi snadno instalovat nebo vyměnit. Není připojena k pouzdru, ve kterém je umístěna, ani k toaletnímu prkénku a lze ji jako kazetu shora zasunout do toaletní mísy.
Tento hygienický a inovativní modulární systém lze snadno aktualizovat pomocí nových modelů elektronických bidetů, které budou v budoucnu vyvinuty, aniž byste museli nutně vyměňovat toaletní mísu.

Toaletní mísa

Toaletní mísa Hygea je vyrobena z porcelánové hmoty vitreous China, což je materiál, který byl koncipován se zvláštním důrazem na hygienu a úsporu vody: splachovací systém Hygea používá pouze 3,5 litru vody. Sádrové formy, které tvarují toaletní mísu, jsou vyráběny ručně. 

Vrchní glazura je dokonale hladká a nedovoluje usazování nečistot a vodního kamene. To zaručuje trvalý lesk, příjemnost na dotek, vysokou ochranu proti poškrábání, oděrkám a vnějším vlivům. Extrémně snadné čištění také umožňuje nižší spotřebu vody a čisticích prostředků s ohledem na životní prostředí.

Součástí glazury toaletní mísy je inovativní glazura ZEROBACT®, která poskytuje úplnou bariéru proti choroboplodným zárodkům a bakteriím. Tato glazura má certifikovanou účinnost rovnou 99,9 %. Tato glazura je na objednání.

Integrovaný bidet

Ovládání integrovaného bidetu Hygea je zajištěno pomocí dálkového ovladače, případně pomocí bočního ovladače umístěného přímo na jednotce. Dálkovým ovladačem je možno volit jednotlivé funkce, pozici trysky (5 pozic), tlak omývací vody (5 úrovní), teplotu omývací vody (4 možností), teplotu vzduchu pro sušení (5 možností), lze volit intenzitu a barvu podsvícení či uložit nastavení konkrétního uživatele.
Snadná údržba a tím i delší životnost zařízení je podporována funkcí automatického čištění trysek, funkcí vypouštění pro snadnější vyprázdnění nádržky s vodou, a funkcí odvápnění.

Integrovaný bidet Hygea je dodáván ve čtyřech barevných variantách - bílá lest, bílá mat, zlatá mat a černá mat.

Pokročilá technologie

Funkce

Nastavitelné trysky
  • Omývání po stolici tryskou s nastavitelnou polohou
  • Bidet pro ženskou hygienu
Funkce Eco
  • Funkce úspory elektrické energie
Nastavitelný proud vody
  • Nastavitelná teplota i tlak omývací vody
Senzor obsazení sedáku
  • Inteligentní senzor přítomnosti uživatele na sedáku
Funkce masáž
  • Pulsující proud vody povzbuzující činnost tlustého střeva
Pomalé sklápění sedáku
  • Pomalé sklápění krytu a sedáku
Omývací program pro děti
  • Omývací program pro děti
  • Omezen maximální tlak i teplota omývací vody
Dálkové ovládání
  • Ovládání funkcí pomocí dálkového ovladače nebo bočními tlačítky

Technická specifikace

Modelové označení HYGEA
Kód produktu 40722
Napájení 230 V / 50 Hz - 60 Hz
Způsob připojení na vodu Přímé napojení na vodovod
Tlak přívodní vody 0,05 - 1 MPa
Průtok omývací vody 750 - 1.000 ml/min (±200)
Objem nádržky 1.000 - 1.200 ml
Teplota omývací vody Vypnuto, 33 ℃, 36 ℃, 39 ℃
Příkon ohřevu vody 800 W