Posouzení vhodnosti instalace

Nabízené elektronické bidety jsou vhodné na většinu závěsných a samostojných toaletních mís. Vhodnost instalace elektronického bidetu na Vaši stávající mísu nejlépe ověříte pomocí papírové šablony, kterou Vám rádi zdarma zašleme (viz objednání papírové šablony na produktových stránkách jednotlivých bidetů). V případě, že nemáte vhodnou toaletní mísu či uvažujete o její výměně, Vám nabízíme možnost objednání elektronického bidetu včetně vhodné toaletní mísy za výhodné ceny. Naši nabídku naleznete v sekci Výhodné sety.
Podmínkou pro instalaci bidetu je přítomnost zásuvky 230V/50Hz v dosahu 1,5 m od toaletní mísy. Při umístění zásuvky je nezbytné dodržení minimální výšky zásuvky nad podlahou 25 cm.


Samotná instalace elektronického bidetu je velmi snadná, její postup je popsán v návodu k použití a instalaci a zvládne ji i méně šikovný kutil. K instalaci bidetu si však můžete objednat kteréhokoliv instalatéra v místě Vašeho bydliště. Balení obsahuje vše, co je potřeba. Přiloženou T-rozbočkou a pancéřovou hadicí se bidet připojí na přívod vody a zapojí se do zásuvky. Do montážních otvorů v keramice, sloužících k instalaci toaletního prkénka, se pomocí přiložených šroubů instalují posuvné kolejničky do nichž se bidet nasune.

.

Návod pro instalaci bidetů U-spa:

.